Spacerownik – Domachowskie zagadki

Domachowo – niewielka wieś w południowej Wielkopolsce, zwana jest dziś „sercem Biskupizny”. To miejsce, gdzie odbywa się Festiwal Tradycji i Folkloru – najciekawsza impreza folklorystyczna w
regionie, skąd wywodzi się znany Zespół Folklorystyczny in Crudo z Domachowa i Okolic, gdzie odbywają się zabawy, warsztaty i inne spotkania przybliżające kulturę Biskupizny.
Tutaj też znajduje się unikatowy w skali świata drewniany kościół, gdzie ostatnie odkrycia archeologiczne wieszczą sensacje, które – być może – zmienią nasze myślenie o dziejach regionu.
Skąd tyle inicjatyw tutaj? I kto za nimi stoi? Zapraszamy na wirtualny spacer po Domachowie i wspólne odkrywania tej niezwykłej wsi.


Zobacz zagadki! Odpowiedzi znajdziesz w filmach!

Jeśli wybierasz się do Domachowa osobiście – do czego gorąco zachęcamy – zabierz ze sobą spacerownik, który pozwoli Ci raz jeszcze odkrywać uroki tej niezwykłej wsi, docierając do miejsc, o
których mowa w filmach.
Zaprowadzą Cię tam współrzędne gogle zapisane na mapie spacerownika a filmy obejrzysz raz jeszcze korzystając z czytnika kodów qr.
(Szczegółową instrukcję znajdziesz w spacerowniku).