AKADEMIA NGO

Nowoczesna AKADEMIA NGO w odpowiedzi na aktualne potrzeby organizacji społecznych

  • Fundusze dla organizacji?
  • Zaangażowanie ludzi do działania?
  • Promocja wydarzeń?
  • Nowoczesne technologie?
  • A może… zastanawiasz się czasem, czy nie rzucić tego wszystkiego?

Jeśli mówisz tak, odpowiadając na te pytania – choćby na kilka z nich – nasza oferta nowoczesnych szkoleń jest dla Ciebie.

Dlaczego my?

Znamy trzeci sektor od podszewki – działamy w ngo od wielu lat. Specjalizujemy się w opowiadaniu historii, czyli komunikacji i PR (teraz również w social mediach) a dzisiaj to przecież podstawa  w kontaktach z odbiorcami i… darczyńcami. Potrafimy dobrze pisać wnioski o granty. Akademia NGO jest  finansowana z rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2019-2023 – dzięki czemu nasze wsparcie dla ngo jest zupełnie bezpłatne. Szkolenia są realizowane indywidualnie. To znaczy, że prowadzimy je dla konkretnej organizacji i w miejscu, gdzie ma siedzibę . Wspieramy liderów/liderki i całe zespoły a nie pojedyncze osoby.  Dzięki temu organizacje rozwijają się szybciej i działają skuteczniej.

Oto jakie tematy proponujemy:

Dokąd zmierzasz organizacjo?

Strategia działania w oparciu o wartości, misję i wizję, które budują zaangażowanie zespołu.

Jak angażować ludzi do działania?

Budowanie wizerunku, który wpływa na zespół, otoczenie i odbiorców.

Jak mówić, żeby przemówić.

Szkolenie z wystąpień publicznych

Organizacja i nowoczesne technologie.

Darmowe narzędzia, które ułatwiają pracę każdego społecznika.

25 sposobów na pozyskiwanie funduszy w organizacji

Nowoczesna AKADEMIA NGO – zobacz szczegółowy program

Zapraszamy również do skorzystania z naszej stałej oferty szkoleń

Myśl projektowo!

7 sprawdzonych kroków do dotacji Szkolenie dla organizacji, które chcą zwiększyć skuteczność w pozyskiwaniu środków z konkursów grantowych na rożnych szczeblach – od gminy po programy krajowe. Szkolenie dotyczy zagadnień związanych z tworzeniem projektów – od diagnozy potrzeb, poprzez planowanie działań, analizę ryzyka, budowanie zespołów, budżetu i harmonogramu aż do ujęcia w ramy działań strategicznych i spójność z innymi wydarzeniami z otoczenia organizacji. Podczas szkolenia możemy pracować nad wybranym pomysłem organizacji, tak aby zmienić go w kompletny projekt.
Kontakt:
fundacjamiejscemoje@gmail.com, tel. 604.171.436

Questy

Pomysł na odkrywanie miejsca i angażowanie mieszkańców Warsztaty z tworzenia gier terenowych – questów w oparciu o historię miejsca. W programie m.in. omówienie zasad questingu, analiza potencjału miejsca na quest, wspólne opracowywanie trasy gry i tworzenie wierszowanego tekstu.
Kontakt:
fundacjamiejscemoje@gmail.com, tel. 604.171.436

Chcesz wiedzieć więcej?